Teknik Analiz Dünyasına Hoşgeldiniz. Paylaşmak Güzeldir.

Yayından kaldırmak istediğiniz formüller için algoritmabul@gmail.com ile iletişime geçebilirsiniz... 

• DİKKAT: Formüller, Sistemler sadece eğitim amaçlıdır. Alım satım, olası anapara kaybı ve diğer kayıplar dahil olmak üzere "YÜKSEK RİSK" içerir.

Serbest Yazı Teşekkür

Serbest Yazı

algoritma

eiπ + 1 = 0
Algorithmist
Algoritma
henüz formül paylaşmadık literatür e öncelik verdik tasniflenmeyi bekleyen yaklaşık 1000 lerce formül var
Teknik Analiz de aynı dili konuşmamız için literatür önemli burayı anlamazsak diğer formüllerin bir önemi kalmaz
Paylaşmak Güzeldir.

Ufuksan

the authority
Algorithmist
Viop
henüz formül paylaşmadık literatür e öncelik verdik tasniflenmeyi bekleyen yaklaşık 1000 lerce formül var
Teknik Analiz de aynı dili konuşmamız için literatür önemli burayı anlamazsak diğer formüllerin bir önemi kalmaz
Paylaşmak Güzeldir.
Tekrar teşekkürler. Ben geneldi Viop ve vadeli de işlem yapıyorum. Bu bağlamda zihin açacak fikirler ve formülleri merakla bekliyorum.

serkankalkan07

Algorithmist
Bu oluşum için emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Hep aklımdan geçirdiğim bir yerin olması beni çok mutlu etti. bilgi paylaştıkça güzeldir. umarım ben de ilerleyen zamanlarda katkı sunarım. Herkese bol kazançlar diliyorum.

kandirildim

the authority
Algorithmist
Muazzam bir oluşum olmuş,
Sn Algoritma paylaştığınız bilgiler, harcadığınız emekler bu yolda kendini geliştirmek isteyenler için mükkemmel bir kaynak. Bunun değerini bu yolda emek harcamış olanlar fazlasıyla anlayacaklar.
Tekrardan teşekkür ediyorum.
🙏🙏🙏🙏

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap