Teknik Analiz D├╝nyas─▒na Ho┼čgeldiniz. Payla┼čmak G├╝zeldir.

Üye Olma ve Üyelik Sorunlar─▒n─▒z için ─░leti┼čim algoritmabul@gmail.com

• D─░KKAT: Form├╝ller, Sistemler sadece e─čitim ama├žl─▒d─▒r. Al─▒m sat─▒m, olas─▒ anapara kayb─▒ ve di─čer kay─▒plar dahil olmak ├╝zere "Y├ťKSEK R─░SK" i├žerir.

Serbest Yaz─▒ ­čôú├ľzel Metastock Matriks Dersi

Serbest Yaz─▒

algoritma

Ôćĺein+1=0ÔćÉ
Algorithmist
Algoritma
Kat─▒l─▒m
23 Eki 2020
­čôú├ľzel Metastock Matriks Dersi

├ľzel ders konusunda ├žok fazla talep geliyor. Ben kendi Ad─▒ma ├Âzel ders vermiyorum. Fakat burada bir ihtiya├ž oldu─ču kesin Kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒lar─▒m─▒z aras─▒nda ├Âzel olarak ders vermek isteyen olursa A┼ča─č─▒daki formata uygun doldurup bana ula┼čt─▒r─▒rsa bende buradan uygun bi├žimde payla┼č─▒r─▒m.
1.E─čitimin konusu://├Ârnek Matriks indikat├Ârler
2.E─čitimin seviyesi://├Ârnek Ba┼člang─▒├ž //├Ârnek orta //├Ârnek ileri
3.E─čitim sonunda E─čitimi alana kazand─▒r─▒lacak yetenekler://├Ârnek bir form├╝lle strateji olu┼čturmak
4.E─čitimin toplam ders saati://├Ârnek x saat her cuma 2 saat //├Ârnek x saat her g├╝n 1 saat
5.E─čitim bittikten sonra destek olunacak s├╝re://├Ârnek x ay canl─▒ soru cevap //├Ârnek destek yok //├Ârnek sadece belirli g├╝n ve saatde
6.E─čitime kat─▒lacak ki┼či://├Ârnek 1 ki┼či ise ├╝cret nedir //├Ârnek en az x ki┼či ise ├╝cret nedir //├Ârnek en ├žok x ki┼či ise ├╝cret nedir
7.E─čitim i├žin istenen ├╝cret:TL

algoritma

Ôćĺein+1=0ÔćÉ
Algorithmist
Algoritma
Kat─▒l─▒m
23 Eki 2020
Bir kullan─▒c─▒m─▒z─▒n Payla┼č─▒m─▒ @rtogacar
Merhaba,
Konu ba┼čl─▒─č─▒nda ├Âzel ders yazm─▒┼č─▒n─▒z fakat Udemy'de Matriks veri terminali i├žin robot yaz─▒m─▒ ve kurulumuyla ilgili bir e─čitim haz─▒rlad─▒m. E─čitimin matriks b├Âl├╝m├╝nde par├ža par├ža 9 tane algoritma payla┼č─▒m─▒ olacak. Daha sonra python taraf─▒nda makine ├Â─črenmesi ile algoritmalara devam edece─čiz. Faydal─▒ bir e─čitim oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum. Payla┼č─▒rsan─▒z sevinirim. E─čitimin linkini a┼ča─č─▒ya b─▒rak─▒yorum.
1.E─čitimin konusu: Algoritmik Trade
2.E─čitimin seviyesi: Ba┼člang─▒├ž
3.E─čitim sonunda E─čitimi alana kazand─▒r─▒lacak yetenekler: Robot yaz─▒l─▒m─▒, kurulumu ├Â─črenecekler
4.E─čitimin toplam ders saati: 3.5 saat
5.E─čitim bittikten sonra destek olunacak s├╝re: 7/24 destek olabiliriz
6.E─čitim i├žin istenen ├╝cret: 649,99 TL

Forumdan daha fazla yararlanmak i├žin giri┼č yap─▒n yada ├╝ye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak i├žin giri┼č yap─▒n veya kay─▒t olun!

Kay─▒t ol

Forumda bir hesap olu┼čturmak tamamen ├╝cretsizdir.

┼×imdi kay─▒t ol
Giri┼č yap

E─čer bir hesab─▒n─▒z var ise l├╝tfen giri┼č yap─▒n

Giri┼č yap