Teknik Analiz Dünyasına Hoşgeldiniz. Paylaşmak Güzeldir.

Yayından kaldırmak istediğiniz formüller için algoritmabul@gmail.com ile iletişime geçebilirsiniz... 

• DİKKAT: Formüller, Sistemler sadece eğitim amaçlıdır. Alım satım, olası anapara kaybı ve diğer kayıplar dahil olmak üzere "YÜKSEK RİSK" içerir.
  • “Hiç zengin olan bir teknik analist görmedim” diyenlere hep gülmüşümdür. Bu kadar saçma ve küstahça bir şey daha duymadım. Dokuz yıl boyunca temel analiz kullandıktan sonra, teknik analizci olarak zengin oldum. “ (Marty Schwartz)

Al Sat Sistemi Alligator Trading System

Bir ticaret sistemi, finansal piyasalarda alım satımla ilgili belirli kurallara sahip belirli ayarlara dayanır. Bir dizi işlemin istatistiksel bir analizini alır ve ondan kar sağlayan geçmiş performansları içerir. Bu stratejiyi bir ticaret sistemi olarak adlandırmadan önce, başarısını ve bir süre başarılı kalma yeteneğini garanti altına almak için bir dizi teste tabi tutulur. Bir ticaret stratejisi asla sabit bir karı garanti etmez. Kısa sürede kar etmek için "al" ve "sat" sinyalleri sağlayacak belirli algoritmalardan veya ayarlamalardan oluşur. Pazar her zaman değiştiği ve algoritmalarda veya ticaret sisteminde yapılan yeni ayarlamaların da değişmesi gerektiğinden, asla sabit bir kar oranını garanti etmez. Alım satım sistemleri genellikle zaman içinde görülür, hisse senetleri ve forex piyasaları sürekli alım veya satım sinyalleri verir.

algoritma

eiπ + 1 = 0
Algorithmist
Algoritma
Re: Re:Bill Williams Indicator Encoding
. To: <metastock@xxxxxxxxxxxxx>
. Subject: Re: Re:Bill Williams Indicator Encoding
. From: "Jeff" <jcob3@xxxxxxxxxxx>
. Date: Sun, 17 Oct 1999 08:41:33 -0400
. Reply-To: metastock@xxxxxxxxxxxxx
. Sender: owner-metastock@xxxxxxxxxxxxx
Thanks for the codes Gary. Even though I didn't ask for them I decided to take a look. Heck I'm even downloading the Investor's Dream Demo so that I can see how they are used.
I've read, in this group, opinions of Bill Williams that vary from genius to fruitcake. That being said, I quickly coded this simple ,but promising, system using only a few of the indicators posted.​

Chaos Green BL
{Alligator Green Balance Line - Lip}
{5 bar smoothed average offset 3 bars}
Ref(Wilders(MP(),5),-3);

Chaos Blue BL
{Alligator Blue Balance Line - Jaw}
{13 bar smoothed average offset 8 bars}
Ref(Wilders(MP(),13),-8);

Alligator Trading System
Enter Long:
Cross(C,Fml("Chaos Green BL")) AND
Fml("Chaos Green BL") > Fml("Chaos Blue BL")

Close Long:
Cross(Fml("Chaos Green BL"),C) AND
Fml("Chaos Blue BL") > Fml("Chaos Green BL")

I tested this on several different stocks and it shows potential. I really haven't spent too much time on it yet so I'm not yet sure of the significance of the other indicators. The above was just what I could throw together based upon what my eyes on the chart with the indicators showed me.
Anyone want to work on this one?
Good trading
Jeff
[15672]​
Source / From:
metastockzone

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap